Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/21988
Title: Вимоги до безпеки дієтичних добавок рослинного походження в Україні
Authors: Бевз, О. В.
Сич, І. А.
Перехода, Л. О.
Bevz, O. V.
Сыч, И. А.
Перехода, Л. А.
Sych, I. A.
Perekhoda, L. O.
Keywords: дієтичні добавки;диетические добавки
Issue Date: 2020
Bibliographic description (Ukraine): Вимоги до безпеки дієтичних добавок рослинного походження в Україні / О. В. Бевз, І. А. Сич, Л. О. Перехода // Сучасні досягнення фармацевтичної науки в створенні та стандартизації лікарських засобів і дієтичних добавок, що містять компоненти природного походження : матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., м. Харків, 11 берез. 2020 р. - Xарків : НФаУ, 2020. - С. 23.
Abstract: Оцінка безпечності і ефективності дієтичних добавок є основним завданням експертизи й реєстрації даного виду продукції. Токсичність дієтичних добавок рослинного походження пов’язана з такими показниками: контамінація патогенними мікроорганізмами, вміст радіонуклідів, важких металів, пестицидів, які за умов підвищених доз їх надходження в організм можуть викликати побічні ефекти
Description: Для забезпечення ефективності і безпечності дієтичних добавок, які містять лікарську рослинну сировину, необхідно ретельно перевіряти перелік та якість лікарської рослинної сировини, що входять до складу, і контролювати потрапляння та вміст в готовому продукті токсичних речовин.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/21988
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри медичної хiмiї

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Матеріали конференції_ХПС.pdf2,93 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.