Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/28509
Title: 10. Збірник тестових завдань для самопідготовки до аудиторних занять з фармацевтичної хімії (Модуль 3 «Лікарські засоби, що впливають на функції органів та систем, обмін речовин і тканинні процеси») здобувачів вищої освіти спеціальності «226 Фармація, промислова фармація»
Authors: Перехода, Л. О.
Гріневич, Л. О.
Подольський, І. М.
Тітко, Т. О.
Сич, І. А.
Таран, С. Г.
Сулейман, М. М.
Кобзар, Н. П.
Бевз, О. В.
Єрьоміна, З. Г.
Єрьоміна, Г. О.
Віслоус, О. О.
Keywords: фармацевтична хімія;лікарські засоби;тести
Issue Date: 2022
Bibliographic description (Ukraine): Збірник тестових завдань для самопідготовки до аудиторних занять з фармацевтичної хімії (Модуль 3 «Лікарські засоби, що впливають на функції органів та систем, обмін речовин і тканинні процеси») здобувачів вищої освіти спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» / Л. О. Перехода, Л. О. Гріневич, І. М. Подольський [та ін.]. – Харків : НФаУ, 2022. – 24 с.
Abstract: Збірник тестових завдань створено відповідно до затвердженої програми з фармацевтичної хімії (Модуль 3 «Лікарські засоби, що впливають на функції органів та систем, обмін речовин і тканинні процеси»). Видання містить актуальні тестові завдання, включені до бази ліцензійного інтегрованого іспиту «КРОК-2». Тестові завдання систематизовані за змістовими модулями та темами занять модулю 3. Збірник призначений для контролю засвоєння матеріалу дисципліни шляхом надання правильної відповіді на тестові завдання з її обґрунтуванням (наведення відповідних рівнянь реакцій, структурних формул та ін.). Для самостійної роботи здобувачів вищої освіти спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» вищих навчальних закладів.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/28509
Appears in Collections:Навчальні видання кафедри медичної хiмiї

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Збірник_тестів_Модуль 3_21-22.pdf
  Restricted Access
589,41 kBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.