Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10099
Название: Клінічна термінологія: Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Авторы: Світлична, Є. І.
Базарова, В. І.
Жук, Л. Г.
Svitlychna, Je. I.
Светличная, Е. И.
Базарова, В. И.
Bazarova, V. I.
Ключевые слова: навчальний посібник;клінічна термінологія;латинська мова;українська мова;таблиці греко-латинських терміноелементів;латинсько-український словник;українсько-латинський словник;спеціальность «Клінічна фармація»;спеціальность «Лабораторна діагностика»
Дата публикации: 2006
Издательство: Харків, Вид-во НФаУ: Золоті сторінки
Библиографическое описание: Світлична, Є. І. Клінічна термінологія : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Є. І. Світлична, В. І. Базарова, Л. Г. Жук. – Харків : Вид-во НФаУ: Золоті сторінки, 2006. – 168 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчальний посібник складається з теоретичного матеріалу, таблиць греко-латинських терміноелементів у клінічній термінології, тренувальних завдань, лексичного мінімуму, еталонів виконання завдань, латинсько-українського та українсько-латинського словників і розрахований, головним чином, на самостійне опрацювання студентами. Видання розроблене для студентів спеціальностей «Клінічна фармація» та «Лабораторна діагностика» додатково до базового підручника з латинської мови для студентів фармацевтичних ВНЗ, а також для студентів вищих медичних навчальних закладів, училищ та коледжів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10099
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри українознавства та латинської мови

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
svetlichna_kt_06.pdf782,03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.