Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10677
Название: Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку
Ключевые слова: конференції;фармакоекономіка
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку : матеріали VІІI наук.- практ. конф., м. Харків, 26-27 листопада 2015 р. / редкол. : В. П. Черних та ін. – Х. : Вид-во НФаУ, 2015. – 156 с.
Краткий осмотр (реферат): У збірнику опубліковані матеріали VІІI науково-практичної конференції «Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку», в яких наведені результати фармакоекономічних та фармакоепідеміологічних досліджень, ана-лізу якості фармакотерапії захворювань в закладах охорони здоров'я України, роль інформаційних технологій в забезпеченні якості фармацевтичної допомо-ги, результати впровадження формулярної системи та медичних стандартів в Україні, аналізу фармакотерапевтичних груп на українському фармацевтично-му ринку, розглянуті методичні підходи до підготовки провізорів та лікарів, управлінські аспекти діяльності фармацевтичної галузі, наведені результати фармакологічних досліджень нових лікарських препаратів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10677
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій 2000 - 2018

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Фармакоекономіка в Україні 2015.pdf2,31 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.