Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12111
Название: Методологія наукових досліджень
Другие названия: Методология научных исследований
Авторы: Посилкіна, О. В.
Літвінова, О. В.
Посылкина, О. В.
Литвинова, Е. В.
Posylkina, O. V.
Litvinova, O. V.
Ключевые слова: наукові дослідження;методологія;научные исследования;методология
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Посилкіна, О. В. Методологія наукових досліджень : метод. рек. до самост. роботи для студ., які навчаються за освітньою програмою «Економіка підприємства» / О. В. Посилкіна, О. В. Літвінова. – Харків: НФаУ, 2017. – 32 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять теоретичні питання, завдання для проведення досліджень і контрольні питання для самоперевірки, перелік рекомендованої літератури з дисципліни «Методологія наукових досліджень». Розглянуті методики виконання наукових досліджень передбачають особливості формулювання теми, мети і завдань наукового дослідження; методологію теоретичного та експериментального досліджень; аналіз теоретико-експериментальних досліджень і формулювання висновків і пропозицій. Значна увага приділена впровадженню та ефективності наукових досліджень, а також правилам оформлення науково-дослідницьких робіт, дисертацій на здобуття вчених ступенів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12111
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри управлiння та економiки пiдприємства

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
метод-самост.pdf533,62 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.