Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12275
Название: Кількісне визначення феноксиметилпеніциліну кінетичним методом
Авторы: Блажеєвський, М. Є.
Карпова, С. П.
Блажеевский, Н. Е.
Blazheyevsky, M. Ye.
Karpova, S. P.
Ключевые слова: спектрофотометрія;феноксиметилпеніцилін;калій гідрогенпероксомоносульфат
Дата публикации: 2011
Библиографическое описание: Блажеєвський, М. Є. Кількісне визначення феноксиметилпеніциліну кінетичним методом / М. Є. Блажеєвський, С. П. Карпова // Фармацевтичний журнал. - 2011. - № 4. - С. 73-77.
Краткий осмотр (реферат): Розроблена нами методика кількісного визначення феноксиметилпеніциліну має ряд переваг перед уже відомими: дає змогу визначати їх у значно менших кількостях, ніж рекомендованим методом йодометрії; придатна для того самого інтервалу визначуваних концентрацій, що і в методі спектрофотометрії продуктів гідролізу, але при цьому не вимагає довготривалого нагрівання реакційної суміші, простіша за методики хроматографічного методу аналізу та швидша. Запропонований спосіб виконання аналізу полягає у попередньому окисненні феноксиметилпеніциліну надлишком калію гідрогенпероксомоносульфатом до відповідного S-оксиду з подальшим визначенням його у вигляді продукту гідролітичного перетворення у лужному середовищі кінетичним методом тангенсів при 269 нм.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12275
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри фiзичної та колоїдної хiмiї

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Кількісне визначення феноксиметилпеніциліну2011.pdf675,2 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.