Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12723
Название: Актуальні питання практичної підготовки студентів НФаУ в Україні та за кордоном
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Актуальні питання практичної підготовки студентів НФаУ в Україні та за кордоном : матеріали наук.-практ. конф. з практики студ. НФаУ та Коледжу НФаУ, 6 квіт. 2017 р., м. Харків. – Х. : НФаУ, 2017. – 92 с.
Краткий осмотр (реферат): Збірник містить матеріали Всеукраїнської науково-практичної кон-ференції з практики студентів Національного фармацевтичного універ-ситету та коледжу НФаУ. Розглянуті вимоги до системи професійних знань, умінь, навичок, особистісних, професійних якостей майбутніх фахівців фармації. Представлені сучасні тенденції розвитку молодіжних програм у фармації, напрями співробітництва університету з підприємс-твами, установам, організаціями фармацевтичної галузі з питань під-вищення якості професійно-практичної підготовки фахівців фармації. Наведені результати проходження практики студентів НФаУ та Ко-леджу НФаУ. Висвітлені проблемні аспекти виробничої практики як важливої складової навчального процесу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/12723
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій 2000 - 2018

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Всеукраїнська науково-практична конференція 2017 Практика.pdf1,37 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.