Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13334
Название: Організація та проведення виробничого стажування студентів спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Якість, стандартизація та сертифікація"
Авторы: Лебединець, В. О.
Підпружников, Ю. В.
Ромелашвілі, О. С.
Lebedynets, V. O.
Лебединець, В. А.
Подпружников, Ю. В.
Pidpruzhnykov, Yu. V.
Romelashvili, O. S.
Ромелашвили, О. С.
Ключевые слова: виробниче стажування;ЯСС
Дата публикации: 2016
Библиографическое описание: Лебединець, В. О. Організація та проведення виробничого стажування студентів спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Якість, стандартизація та сертифікація": метод. рек. / В. О. Лебединець, Ю. В. Підпружников, О. С. Ромелашвілі. - Х. : НФаУ, 2016. – 16 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації щодо організації та проведення виробничого стажування є не-від'ємною частиною методичного забезпеченням практичного етапу підготовки студентів спеціальності 073 "Менеджмент" освітньої програми "Якість, стандартизація та сертифіка-ція" і призначені для використання як студентами НФаУ, що проходять стажування, так і ке-рівниками від навчального закладу та від підприємства, що є базою стажування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13334
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри управління якістю

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичнi_рекомендацii_щодо_проведення_стажування_ЯСС_2016.pdf347,77 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.