Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13388
Название: Вища математика І. Статистика. Практикум
Другие названия: Высшая математика І. Статистика. Практикум
Авторы: Стороженко, І. П.
Жовтоніжко, І. М.
Стороженко, И. П.
Storozhenko, I. P.
Zhovtonizhko, I. M.
Жовтонижко, И. Н.
Ключевые слова: вища математика;статистика;высшая математика
Дата публикации: 2017
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Стороженко, І. П. Вища математика І. Статистика. Практикум : навч.-метод. посіб. для студ. фарм. навч. закладів, які навчаються за спец. "Фармація" / І. П. Стороженко, І. М. Жовтоніжко. - Харків, 2017. - 131 с.
Краткий осмотр (реферат): Навчально-методичний посібник підготовлено згідно з програмою з Вищої математики і статистики та рекомендовано для студентів, що здобувають освіту в медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівня акредитації за спеціальністю «Фармація». Посібник містить короткий виклад теоретичного матеріалу, в якому дано необхідну кількість означень, формул, рекомендацій, завдань до аудиторної і самостійної роботи студентів. По всім основним розділам представлені приклади розв’язання задач з поясненнями методики розв’язання. Посібник призначено для організації аудиторної і самостійної роботи студентів що здобувають освіту в медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівня акредитації за спеціальністю «Фармація».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13388
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри фiзики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тетрадь для заочников.pdfОсновна стаття1,51 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.