Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13555
Название: Workbook in English grammar (with grammar tables)
Авторы: Буданова, Л. Г.
Budanova, L. G.
Журкіна, С. В.
Zhurkina, S. V.
Коляда, І. В.
Kolyada, I. V.
Журкина, С. В.
Коляда, И. В.
Латунова, Н. В.
Latunova, N. V.
Торяник, Л. А.
Toryanik, L. A.
Ключевые слова: робочий зошит;рабочая тетрадь;workbook
Дата публикации: 2016
Библиографическое описание: Workbook in English grammar (with grammar tables). А2-В1 level : робочий зошит : навч.-метод. посіб. / Л. Г. Буданова, С. В. Журкіна, І. В. Коляда, Н. В. Латунова, Л. А. Торяник. – Х. : НФаУ, 2016. – Part 1. – 40 с.
Краткий осмотр (реферат): Даний робочий зошит містить граматичні вправи та таблиці і коментарі до них з основних тем граматики англійської мови: іменник, займенник, прикметник, дієслово, вживання часів дієслів, пасивний стан, модальні дієслова, узгодження часів ін. У таблицях стисло подаються граматичні правила. Мета робочого зошита – формування міцних знань з граматики в обсязі програми для немовних ВНЗ. Видання являє собою робочий зошит з граматики і стислий граматичний довідник у таблицях з урахуванням новітніх педагогічних методик та технологій. Він може використовуватися як наочний та додатковий матеріал до підручника з англійської мови, для аудиторної і самостійної роботи студентів, аспірантів, здобувачів і наукових робітників. Робочий зошит також можна застосувати як самостійний матеріал для тих, хто починає вивчати англійську мову як другу іноземну мову. Виклад матеріалу дозволяє вивчати одні граматичні явища незалежно від інших, тому послідовність їх вивчення можна змінювати, виходячи з потреб. Це сприяє більш гнучкій і творчій роботі під час самостійного вивчення того чи іншого розділу. Створюючи ці таблиці і вправи, автори мали на меті допомогти тим, хто вивчає англійську мову оволодіти основними граматичними правилами та систематизувати свої знання. Запропонований робочий зошит може бути корисним для роботи з будь-якою аудиторією.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13555
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри іноземних мов

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
workbook in English grammar А2-В2 level.pdf865,47 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.