Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13912
Название: Нанотехнологічні дослідження магнітокерованих лікарських засобів
Авторы: Левітін, Є. Я.
Ведерникова, І. О.
Коваль, А. О.
Криськів, О. С.
Чан, Т. М.
Chan, T. M.
Левитин, Е. Я.
Ведерникова, И. А.
Коваль, А. А.
Крыськив, О. С.
Levitin, Ye. Ya.
Vedernykova, I. O.
Koval, A. O.
Kryskiv, O. S.
Ключевые слова: Нанотехнології;магнітокеровані лікарські засоби
Дата публикации: 2017
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Нанотехнологічні дослідження магнітокерованих лікарських засобів / Є. Я. Левітін, І. О. Ведерникова, А. О. Коваль, О. С. Криськів, Т. М. Чан // Нанотехнології у фармації та медицині : матерыали Української науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю, 19-20 квіт. 2017 р. – Xарків, 2017. – C. 25–26.
Краткий осмотр (реферат): Створена магнітокерована м’яка лікарська форма на основі Fe3O4 для використання в оторингології при лікуванні запальних захворювань глотки та мигдаликів. Ефективне консервативне лікування з використанням цієї лікарської форми усуває (зменшує) необхідність прийому лікарських засобів внутрішньо, що сприяє збільшенню фармакотерапевтичного ефекту та є більш безпечним і раціональним. Запропоновано новий магнітокерований рентгеноконтрастний засіб з BaFe12O19, який за рентгеноконтрастністю у 1,55 разів перевищує традиційні засоби та, за рахунок магнітокерованості, дає можливість контрастувати будь-які ділянки шлунку та інших порожнин людини. Розроблена та запатентована мазь з магнетитом і метод лікування гнійно-запальних захворювань, який дозволяє очищувати рани без використання додаткових засобів, що посилює лікувальний ефект та скорочує термін одужання. Запропоновано магнітокеровані лікарські форми на основі композиту Ag@Fe3O4 та вдосконалено спосіб видалення і лікування новоутворень шкіри з використанням створених мазевої композиції та мазі зі срібловмісним магнітним носієм.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/13912
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри неорганічної хімії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
107-Nano-2017.pdf860,2 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.