Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/14032
Название: Вивчення основних етіологічних факторів, що обумовлюють виникнення хвороби Паркінсона
Авторы: Котвіцька, А. А.
Прокопенко, О. С.
Котвицкая, А. А.
Kotvitska, A. A.
Prokopenko, O. S.
Ключевые слова: хвороба Паркінсона;етіологічні фактори;середні витрати;поширеність;міжнародний досвід
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Котвіцька, А. А. Вивчення основних етіологічних факторів, що обумовлюють виникнення хвороби Паркінсона / А. А. Котвіцька, О. С. Прокопенко // «ScienceRise: Pharmaceutical Science». - 2017. - № 3 (7). - С. 15-18.
Краткий осмотр (реферат): Хвороба Паркінсона є другим найбільш поширеним нейродегенеративним захворюванням серед людей похилого віку. На сьогоднішній день у Європі зареєстровано більше 1,2 мільйона хворих на цей недуг, та їх кількість неухильно зростає. Мета. Вивчення основних етіологічних факторів, що обумовлюють виникнення хвороби Паркінсона, її поширеність, а також визначення рівня середніх витрат на лікування хвороби Паркінсона. Методи дослідження. Контент-аналіз, аналітичний та статистичні методи аналізу. Результати досліджень. Визначено етіологічні фактори, що можуть мати вплив на розвиток хвороби Паркінсона, такі як спадковість, вплив навколишнього середовища, пестицидів, бактеріальних та вірус-них інфекцій, а також промислових токсичних речовин. Серед досліджуваних країн найбільша кількість хворих на хворобу Паркінсона була представлена у США та Угорщині, а найбільші середні витрати – у Великобританії та США. Висновки. Загалом показники кількості хворих та середніх витрат серед досліджуваних країн є досить нерівномірними та потребують подальших досліджень.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/14032
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій кафедри соціальної фармації
Наукові публікації А. А. Котвіцької

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
103780-223597-1-PB.pdf409,33 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.