eaNUPh >
Підрозділи НФаУ >
Кафедри >
Кафедра управління та економіки фармації ІПКСФ >
Навчальні матеріали кафедри УЕФ >


Назва: Удосконалення підготовки спеціалістів фармації з надання домедичної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях у системі післядипломної освіти
Автори: Подгайний, Г. Я.
Подгайный, Г. Я.
Podgayniy, G. J.
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Подгайний, Г. Я. Удосконалення підготовки спеціалістів фармації з надання домедичної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях у системі післядипломної освіти / Г. Я. Подгайний // Підготовка спеціалістів фармації в рамках концепції «Навчання протягом життя (life long learning)»: наука, освіта, практика : матеріали І наук.-практ. інтернет-конф. з міжнар. участю, м. Харків,16-17 трав. 2017 р. – Х. : НФаУ, 2017. – С. 49-51.
Короткий огляд (реферат): Кожний спеціаліст фармації повинен вміти надавати ефективну домедичну допомогу постраждалиму випадку стихійних лих, аварійні катастрофи в особливий період. Для цього вони повинні чітко уявляти своє місце в структурі планів реагування на загрози надзвичайних ситуацій мирного і воєнного характеру з урахуванням своєї кваліфікації, стану здоров'я та знань й навичок.Тому така тематика передбачена на післядипломному етапі їх підготовки при спеціалізації, на циклах тематичного удосконалення, передатестаційної підготовки та інших формах післядипломної освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/14226
Розташовується у зібраннях:Навчальні матеріали кафедри УЕФ

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Удос. підг. СФ з над. домед. доп. постраж. при надзвич. ситуац..pdf35,95 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Цей матеріал захищений початковим авторським правом

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.