Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/16178
Название: Журнал для лабораторних робіт з фармацевтичної та косметичної хімії. Модуль 1, VI семестр
Авторы: Перехода, Л. О.
Друговіна, В. В.
Сергієнко, О. М.
Яременко, В. Д.
Кізь, О. В.
Рахімова, М. В.
Сулейман, М. М.
Гріневич, Л. О.
Перехода, Л. А.
Perekhoda, L. O.
Друговина, В. В.
Drugovina, V. V.
Sergienko, O. M.
Сергиенко, Е. М.
Yaremenko, V. D.
Kiz, O. V.
Кизь, О. В.
Rakhimova, M. V.
Рахимова, М. В.
Suleiman, M. M.
Grinevych, L. O.
Гриневич, Л. А.
Ключевые слова: ідентифікація;випробування на чистоту;кількісне визначення
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Журнал для лабораторних робіт з фармацевтичної та косметичної хімії. Модуль 1, VI семестр : для здобувачів вищої освіти ВНЗ IIIIV рівнів акредитації спеціальності «Технології парфумерно-косметичних засобів» медико-фармацевтичного факультету денної форми навчання / Л. О. Перехода [та ін.]. - Х. : Вид-во НФаУ, 2017. - 53 с.
Описание: В «Журналі для лабораторних робіт з фармацевтичної та косметичної хімії» (модуль 1) наведені відомості про лікарські речовини неорганічної природи, що застосовуються в фармації та косметології: формула, властивості і методики аналізу(ідентифікація, випробування на чистоту, кількісне визначення). Журнал містить також методики визначення діючих речовин у лікарських та косметичних формах аптечного та заводського виробництва. В додатках журналу наведені алгоритми практичних навичок: взяття наважки, вимірювання об’ємів рідин, титрування і роботи з приладами (рН-метр), а також наведені фармако-технологічні випробування згідно вимог ДФУ: «Об’єм лікарських засобів для парентерального застосування, що витягається» і «Однорідність маси для одиниці дозованого лікарського засобу», що використовують при аналізі ГЛЗ; додаток 8 до наказу № 812 від 17.10.2012 р. «Про затвердження правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках». Для здобувачів вищої освіти вищих навчальних закладів спеціальності «Технології парфумерно-косметичних засобів» медико-фармацевтичного факультету денної форми навчання (6 семестр, модуль 1).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/16178
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри медичної хiмiї

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
_ ЛЖ ТПКЗ 3к. 6с. 2017 укр..pdf1,27 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.