Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1770
Title: Інноваційні технології викладання латинської та української мов у вищих навчальних закладах
Keywords: інноваційні технології викладання латинської та української мов у ВНЗ;актуальні проблеми методики викладання мовних дисциплін;сучасні освітні технології;конференції
Issue Date: 2003
Publisher: Вид-во НФаУ
Bibliographic description (Ukraine): Інноваційні технології викладання латинської та української мов у вищих навчальних закладах : матеріали наук.-практ. конф., 19 берез. 2003 р., Харків / редкол. : В. П. Черних, І. С. Гриценко, В. М. Толочко, Є. І. Світлична. – Х. : Вид-во НФаУ, 2003. – 140 с.
Abstract: У збірнику вміщені матеріали конференції, присвяченої інноваційним те-хнологіям викладання латинської та української мов у вищих навчальних за-кладах, у яких висвітлюються актуальні проблеми методики викладання мовних дисциплін у вищому навчальному закладі. Розглядаються методологічні та психологічні аспекти розробки та впровадження сучасних освітніх технологій у навчальний процес, проблеми формування культури професійного мовлення. Приділено увагу питанням гуманізації та демократизації вищої освіти, викладанню гуманітарних дисциплін та вихованню студентів. Для широкого кола наукових та практичних працівників освітніх за-кладів. Матеріали публікуються українською та російською мовами. За дос-товірність матеріалів відповідальність несуть автори.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1770
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри українознавства та латинської мови

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Інноваційні технології викладання латинської 2003.pdf625,28 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.