Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/18080
Title: Методичні рекомендації для підготовки до підсумкового модульного контролю та атестації з дисципліни “Аптечна технологія ліків”
Authors: Ярних, Т. Г.
Хохленкова, Н. В.
Азаренко, Ю. М.
Данькевич, О. С.
Орловецька, Н. Ф.
Yarnykh, T. G.
Ярных, Т. Г.
Khokhlenkova, N. V.
Азаренко, Ю. Н.
Azarenko, Yu. M.
Dankevych, O. S.
Орловецкая, Н. Ф.
Orlovetska, N. F.
Keywords: ПМК;АТЛ;методичні рекомендації
Issue Date: 2017
Bibliographic description (Ukraine): Методичні рекомендації для підготовки до підсумкового модульного контролю та атестації з дисципліни “Аптечна технологія ліків”/ Т. Г. Ярних, Н. В. Хохленкова, Ю. М. Азаренко [та ін.]. – Х., 2017. – 42 с.
Abstract: У методичних рекомендаціях наведено перелік теоретичних питань, рецептурних прописів та розрахункових задач, які необхідно засвоїти при вивченні курсу аптечної технології ліків. Наведено перелік лікарських речовин для вивчення їх фізико-хімічних властивостей з метою обґрунтування способу введення цих речовин до складу різних лікарських форм.Також наведено перелік практичних вмінь та навичок з аптечної технології ліків. З метою допомоги здобувачам вищої освіти при підготовці для всіх видів контролю у даних рекомендаціях наведено приклади білетів. Призначено для аудиторної та позааудиторної роботи здобувачів вищої освіти при підготовці до підсумкового модульного контролю та атестації випускників з аптечної технології ліків.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/18080
Appears in Collections:Навчальні видання кафедри АТЛ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Metodichka PMK F.pdf
  Restricted Access
778,75 kBAdobe PDFView/Open Request a copy


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.