Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/28173
Назва: Сучасні тренди розвитку цифрової логістики у фармацевтичній галузі
Автори: Лісна, А. Г.
Посилкіна, О. В.
Теми: розвиток фармацевтичної галузі;цифрова логістика
Дата публікації: 2022
Бібліографічний опис: Лісна, А. Г. Сучасні тренди розвитку цифрової логістики у фармацевтичній галузі / А. Г. Лісна, О. В. Посилкіна // Управління якістю в фармації : матеріали XVІ наук.-практ. internet-конф. з міжнар. участю, м. Харків, 20 трав. 2022 р. – Харків : НФаУ, 2022. – С. 61-64.
Короткий огляд (реферат): На сьогоднішній день цифровізація логістичних процесів – глобальний тренд, який особливо посилився в умовах пандемії. Не залишилася осторонь від цього процесу і фармацевтична логістика. А оскільки в сфері логістики активно використовуються великі обсяги даних, які зберігаються розрізнено в різних базах та програмах, часто становлять комерційну таємницю, і в багатьох випадках вводяться вручну, саме фармацевтична логістика сьогодні особливо потребує впровадження нових інноваційних технологій. У 2020-2021 рр. виклики для фармацевтичних ланцюгів постачань (ФЛП) мали свої особливості, обумовлені пандемією. Серед них можна виділити такі: обмежена деталізація даних, як результат недооціненого впливу закриття постачальників другого та третього рівнів; сповільнення цифрової трансформації через обмеження доступу до даних у багатьох фармацевтичних компаніях (ФК), які використовували функціонально розрізнені інформаційні платформи і сховища; недостатня гнучкість традиційних стратегій управління запасами; відсутність коректних і повних даних та дієвих ідей. Отже, необхідність цифровізації фармацевтичної логістики обумовлена вимогами ФК, закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) і аптечних мереж, для яких в умовах пандемії актуалізується проблема надійності і безперебійності функціонування ФЛП, своєчасності надходження лікарських засобів (ЛЗ) до замовників (клієнтів) і забезпечення гарантії захисту ланцюгів постачань від потрапляння фальсифікованої продукції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/28173
Розташовується у зібраннях:Тези доповідей співробітників НФаУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
61-64.pdf701,73 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.