Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/34710
Название: Моніторинг побічних реакцій НПЗП в Харкові та Харківській області
Авторы: Кононенко, А. В.
Пивоварова, О. В.
Щокіна, К. Г.
Ключевые слова: протизапальні препарати;моніторинг
Дата публикации: 2024
Библиографическое описание: Кононенко А. В. Моніторинг побічних реакцій НПЗП в Харкові та Харківській області / А. В. Кононенко, О. В. Пивоварова, К. Г. Щокіна // Сучасні досягнення фармацевтичної технології : матеріали ХI міжнар. наук.-практ. конф., м. Харків, 27 листоп. 2024 р. – Xарків : НФаУ, 2024. – С. 5-6.
Краткий осмотр (реферат): Препаратами першого вибору для фармакотерапії запальних захворювань є нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). За даними ВООЗ близько 20% населення в усьому світі приймають НПЗП, щорічно – понад 300 млн осіб. Однак, незважаючи на безперечну клінічну ефективність, застосування НПЗП має свої обмеження. Це пов'язано з тим, що навіть короткочасний прийом цих препаратів у невеликих дозах може призводити до розвитку побічних ефектів, які в цілому трапляються приблизно у 25% випадків, а у 5% хворих можуть становити серйозну загрозу життю. Тому в останні роки особливу увагу привернуто до проблеми безпечного застосування НПЗП.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/34710
Располагается в коллекциях:Тези доповідей співробітників НФаУ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Збірник Конференція ПТЛтаКЗ 2024 final 5-6.pdf114,82 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.