Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/3810
Название: Дослідження антикоагулянтного препарату "Апівен" на моделі тромбофлебіту периферичних судин
Авторы: Малоштан, Л. М.
Должикова, О. В.
Малоштан, Л. Н.
Должикова, Е. В.
Maloshtan, L. N.
Dolzhikova, Ye. V.
Ключевые слова: тромбофлебіт;бджолина отрута;таблетки для електрофорезу
Дата публикации: 2004
Библиографическое описание: Малоштан, Л. М. Дослідження антикоагулянтного препарату "Апівен" на моделі тромбофлебіту периферичних судин / Л. М. Малоштан, О. В. Должикова // Клінічна фармація. - 2004. - № 4. - С. 59-63.
Краткий осмотр (реферат): Проведено дослідження впливу таблеток для електрофорезу на основі бджолиної отрути препарату "Апівен" на периферичні венозні тромби. Встановлено, що апівен ефективно зменшує розмір і щільність тромбів, площу крововиливів, подовжує час II і III фази зсідання крові у порівнянні з гепариновою маззю. У результаті експерименту було встановлено, що кількість еритроцитів, гемоглобіну та тромбоцитів у всіх дослідних групах суттєво не змінювалась та залишалась у рамках фізіологічних значень. У результаті лікування апівеном і гепариновою маззю вірогідно знижувалася кількість лейкоцитів у порівнянні з контрольною патологією, що свідчить про можливий протизапальний ефект, який підтверджують гістологічні дослідження. Отримані дані свідчать про те, що апівен є перспективним препаратом, який можна рекомендувати для лікування тромбозів і тромбофлебітів периферичних судин.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/3810
Располагается в коллекциях:Клінічна фармація. Архів статей 1997-2009

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
59-63(1).pdf298,4 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.