Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9444
Название: Вплив адіахрому на стан коагуляційного гемостазу при цукровому діабеті ІІ типу
Авторы: Малоштан, Л. М.
Медведєв, Б. М.
Щербак, О. А.
Ключевые слова: Цукровий діабет ІІ типу;Коагуляційний гемостаз;Фібриноген;Протромбіновий індекс
Дата публикации: 2010
Издательство: Клічна фармація
Библиографическое описание: 2010, Л. М. Малоштан, Б. М. Медведєв, О. А. Щербак, Вплив адіахрому на стан коагуляційного гемостазу при цукровому діабеті ІІ типу, 3 стр.
Серия/номер: ;№ 3
Краткий осмотр (реферат): Збільшення глікірування білків супроводжується збільшенням продуктів кінцевого глікозилювання. Це призводить до порушення коагуляції, що проявляється зниженням зсідання крові, фібринолізу, збільшенням вмісту фібриногену. Метою данного дослідження є експериментальне встановлення впливу гіпоглікемічного препарату адіахрому на реологічні показники крові в інтактних щурів і щурів з експериментальним діабетом. Експериментально вивчено вплив нового гіпоглікемічного препарату адіахрому на реологічні властивості крові у нормі та на тлі стрептозотоцинового діабету щурів. Встановлено, що в інтактних тварин одноразове введення адіахрому не чинить впливу на реологічні властивості крові. У щурів з експериментальним діабетом адіахром збільшуе тривалість рекальцифікації, знижує рівень фібриногену в крові та протромбіновий час, таким чином знижує мікро- і макроангіопатії у хворих на цукровий діабет ІІ типу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9444
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри фiзiологiї та анатомiї людини

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Малоштан, Медведев, Щербак - 2010 - В отечественном издании.pdf109,65 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.