Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9454
Название: Методологія та логіка наукових досліджень: методичні рекомендації для магістрантів, які навчаються за спеціальністю «Фармація»
Авторы: Ярних, Т. Г.
Yarnykh, T. G.
Ярных, Т. Г.
Хохленкова, Н. В.
Хохленкова, Н. В.
Khokhlenkova, N. V.
Данькевич, О. С.
Данькевич, О. С.
Dankevich, O. S.
Орловецька, Н. Ф.
Орловецкая, Н. Ф.
Orlovetskaya, N. F.
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Методологія та логіка наукових досліджень: метод. рек. для магістрантів, які навчаються за спеціальністю «Фармація» / Т. Г. Ярних, Н. В. Хохленкова, Н. Ф. Орловецька, Ю. М. Азаренко, Н. В. Живора. – Х.: НФаУ, 2013. – 20 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації з методології та логіки наукових досліджень включають тематичні плани лекцій, методичні рекомендації до проведення семінарських занять та для написання контрольної роботи (Для студентів заочників), а також перелік навчально-методичної літератури для вивчення дисципліни. Методичні рекомендації призначені для самостійної позааудиторної та аудиторної роботи студентів 6 курсу фармацевтичних вузів денної та заочної форм навчання при вивченні дисципліни «Методологія та логіка наукових досліджень».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9454
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри технологiї лiкiв

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
методичка МЛНД.pdf276,6 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.