Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9823
Название: Фармакогнозія
Авторы: Кисличенко, В. С.
Журавель, І. О.
Марчишин, С. М.
Мінарченко, В. М.
Хворост, О. П.
Ключевые слова: фармакогнозія
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Фармакогнозія : базовий підруч. для студ. вищ. фармац. навч. закл. (фармац. ф­-тів) IV рівня акредитації / В. С. Кисличенко, І. О. Журавель, С. М. Марчишин та ін. ; за ред. В. С. Кисличенко. - Х. : НФаУ ; Золоті сторінки, 2015. - 736 с.
Краткий осмотр (реферат): Перший базовий підручник з фармакогнозії для студентів вищого фарма - цевтичного навчального закладу (фармацевтичних факультетів) ІV рівня акре - дитації складений відповідно до програми підготовки магістрів фармації. У ви - данні розглянуті основні класи БАР — їх сучасна класифікація, хімічна будова, поширення в рослинному світі, методи виділення та ідентифікації, зв’язок між фармакологічною активністю та хімічною будовою природних сполук. Уперше до підручника введено розділи з побічної дії та фармацевтичної опіки при за - стосуванні лікарських рослин та фітопрепаратів. Призначений для викладачів, аспірантів, студентів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9823
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри ХПС

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Титул_210116.pdf149,36 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Pharmacognosy_01.pdf41,52 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Pharmacognosy_02.pdf10,81 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.