Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/18593
Title: Дозвільний характер фармацевтичної діяльності в Україні
Authors: Толочко, В. М.
Толочко, В. М.
Tolochko, V. M.
Великий, Д. Л.
Великий, Д. Л.
Velikiy, D. L.
Артюх, Т. О.
Артюх, Т. А.
Artiukh, Т. О.
Issue Date: 2019
Publisher: НФаУ
Bibliographic description (Ukraine): Толочко, В. М. Дозвільний характер фармацевтичної діяльності в Україні : метод. рек. для підготовки та проведення практичних і семінарських занять, самостійної (дистанційної) роботи з курсу «Управління та економіка фармації» в системі післядипломн. освіти спеціалістів фармації / В. М. Толочко, Д. Л. Великий, Т. О. Артюх – Х. : НФаУ, 2019. – 30 с.
Abstract: Методичні рекомендації спрямовані на удосконалення знань та практичних навичок слухачів системи післядипломної освіти, практичних спеціалістів фармації з питань дозвільного характеру здійснення фармацевтичної діяльності. Містять теоретичний матеріал, літературу для самостійної роботи, питання для самопідготовки до занять, тестові завдання для оцінки рівня знань і обговорення та еталони відповідей до них. Розроблено на кафедрі управління і економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету. Призначені для слухачів системи післядипломного навчання, фахівців практичної фармації та спеціалістів, що мають відношення до дозвільного регулювання фармацевтичної діяльності, викладачів та науковців.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/18593
Appears in Collections:Навчальні матеріали кафедри УЕФ
Наукові публікації В. М. ТолочкоItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.