Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10676
Название: Комплексний дослідницький професійно орієнтований тренінг з маркетингу
Авторы: Малий, В. В.
Бондарєва, І. В.
Дорохова, Л. П.
Ольховська, А. Б.
Малый, В. В.
Malyi, V. V.
Bondarieva, I. V.
Бондарева, И. В.
Dorokhova, L. P.
Ольховская, А. Б.
Olkhovskaya, A. B.
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Комплексний дослідницький професійно орієнтований тренінг з маркетингу: метод. рек. щодо проходження тренінгу студентами напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг» / [В. В. Малий, І. В. Бондарєва, Л. П. Дорохова, А. Б. Ольховська]. – Х.: НФаУ, 2015. – 45 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації підготовлені відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України, Положення про практику в Національному фармацевтичному університеті та Наскрізної програми практичної підготовки студентів напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг». Містять цілі і завдання тренінгу, його програму і структуру, критерії оцінки знань. Матеріали, які викладені в методичних рекомендаціях, призначені для успішного проходження студентами комплексного дослідницького професійно орієнтованого тренінгу з маркетингу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10676
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри ФММ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
6 тренінг з маркетингу.pdf1,31 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.