Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10940
Название: Методичні рекомендації для підготовки до підсумкового модульного контролю та державної атестації з дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів» для студентів денного та заочного відділення спеціальності «Фармація»
Авторы: Рубан, О. А.
Хохлова, Л. М.
Криклива, І. О.
Рубан, Е. А.
Хохлова, Л. Н.
Крикливая, И. А.
Ruban, E. A.
Hohlova, L. N.
Krukliva, I. А.
Ключевые слова: методичні рекомендації;методические рекомендации
Дата публикации: 2015
Библиографическое описание: Рубан, О. А. Методичні рекомендації для підготовки до підсумкового модульного контролю та державної атестації з дисципліни «Промислова технологія лікарських засобів»: для студентів денного та заочного відділення спеціальності «Фармація» / О. А. Рубан, Л. М. Хохлова, І. О. Криклива. - Х.: НФаУ, 2014. - 77 с.
Краткий осмотр (реферат): У методичних рекомендаціях наведено перелік теоретичних питань, питань з самостійної роботи, розрахункових задач та практичних навичок, якими потрібно оволодіти при вивченні курсу «Промислова технологія лікарських засобів» з метою засвоєння студентами теоретичного матеріалу і набуття практичних умінь і навичок, необхідних для подальшої професійної діяльності. Призначено для аудиторної та позааудиторної роботи студентів спеціальності «Фармація» при підготовці до підсумкових модульних контролів та Державної атестації з дисципліни ПТЛЗ.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/10940
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри ЗТЛ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
DEK.pdf1,38 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.