Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/11474
Название: Методичні рекомендації до виконання та оформлення аудиторної і позааудиторної роботи з фармацевтичної ботаніки (морфологія і систематика) для молодших спеціалістів за напрямом «Медицина».
Авторы: Гонтова, Т. М.
Сіра, Л. М.
Руденко, В. П.
Машталер, В. В.
Gontova, T. M.
Sira, L. M.
Rudenko, V. P.
Mashtaler, V. V.
Ключевые слова: Фармацевтична ботаніка;Pharmaceutical botany;практичні заняття;Practical training;позааудиторна робота;testing work;рослини;plants;морфологія;morphology;систематика;systematic;основи фітоекології;основи фітофенології;основи фітогеографії
Дата публикации: 2017
Библиографическое описание: Методичні рекомендації до виконання та оформлення аудиторної і позааудиторної роботи з фармацевтичної ботаніки (морфологія і систематика) для молодших спеціалістів за напрямом «Медицина» / Т. М. Гонтова, Л. М. Сіра, В. П. Руденко та ін. – Х. : Вид-во ПП Єсін, 2017. – 78 c.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації для молодших спеціалістів за напрямом «Медицина» є водночас робочим журналом для аудиторних (частина 1) і позааудиторних (частина 2) робіт. Для кожної теми аудиторних і позааудиторних занять приведені основні теоретичні питання, практичні завдання та вказівки до їх виконання, тести різного рівня для самоконтролю успішности засвоєння матеріалу, включаючи базові тести Крок-1.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/11474
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри ботаніки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Журнал ССО_Медицина_2017.pdfМетодичні рекомендації 1,31 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.