Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/11475
Назва: Фармацевтична ботаніка. Методичні рекомендації до виконання та оформлення аудиторної і самостійної роботи (для молодших спеціалістів за напрямом «фармація»)
Автори: Гонтова, Т. М.
Сіра, Л. М.
Руденко, В. П.
Gontova, T. M.
Sira, L. M.
Rudenko, V. P.
Теми: Фармацевтична ботаніка;Pharmaceutical botany;практичні заняття;practical training;позааудиторна робота;testing work;рослини;plants;анатомія;anatomy;морфологія;morphology;систематика;systematic;основи фітоекології;основи фітофенології;основи фітогеографії
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Фармацевтична ботаніка. Методичні рекомендації до виконання та оформлення аудиторної і самостійної роботи (для молодших спеціалістів за напрямом «Фармація») / Т. М. Гонтова, Л. М. Сіра, В. П. Руденко – Х. : Вид-во ПП Єсін, 2017. – 74 c.
Короткий огляд (реферат): Методичні рекомендації для молодших спеціалістів за напрямом «Фармація» є водночас робочим журналом для аудиторних занять та позааудиторної самопідготовки. Для кожної теми приведено основні теоретичні питання, практичні завдання та вказівки до їх виконання, тести різного рівня для самоконтролю успішності засвоєння матеріалу, включаючи базові тести Крок-1. Надані рисунки, таблиці, схеми, додатки і список рекомендованої літератури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/11475
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання кафедри ботаніки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Журнал ССО_Фармация_2017.pdfМетодичні рекомендації 965,53 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.