Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/14415
Название: Хромато-мас-спектрометричне вивчення летких сполук кореневищ лепехи звичайної
Другие названия: Хромато-масс-спектрометрическое изучение летучих соединений корневищ аира обыкновенного
Chromatography-mass spectrometry study of volatile compounds of Acorus calamus rhizomes
Авторы: Гонтова, Т. М.
Яременко, М. С.
Gontova, T. M.
Гонтовая, Т. Н.
Yaremenko, M. S.
Ключевые слова: лепеха;кореневища;леткі сполуки;хромато-мас-спектрометрія
Дата публикации: 2015
Издательство: Зб. наук. праць співробіт. НМАПО імені П.Л.Шупика
Библиографическое описание: Гонтова, Т. М. Хромато-мас-спектрометричне вивчення летких сполук кореневищ лепехи звичайної / Т. М. Гонтова, М. С. Яременко // Збірник наук. праць співробітників НМАПО ім. Шупика. - 2015. – Вип. 24, кн. 5. – С. 77-82.
Краткий осмотр (реферат): Вступ. Кореневища лепехи звичайної (Acorus calamus) – цінна лікарська сировина, яка знайшла широке використання у народній і офіційній медицині. Проте перспективним є поглиблене вивчення хімічного складу цієї рослини і розробки нових субстанцій на її основі. Мета. Вивчити якісний склад і кількісний вміст летких сполук кореневищ лепехи звичайної. Матеріали та методи. Вивчено компонентний склад летких сполук кореневищ лепехи звичайної методом хромато-мас-спектрометрії. Для ідентифікації компонентів використовували бібліотеку мас-спектрів NIST05 і WILEY 2007. Результати. У складі ефірної олії ідентифіковані 33 сполуки, з яких 13 компонентів містяться в кількості більше 1%. За змістом переважали речовини, що відносяться до монотерпеноїдів, сесквітерпеноїдів і ароматичних сполук. Також присутні насичені і ненасичені жирні кислоти, тритерпенові речовини (сквален), насичені вуглеводні. Висновок. Методом хромато-мас-спектрометрії визначено компонентний склад ефірної олії кореневищ лепехи звичайної, заготовлених в Україні. Виявлено та ідентифіковано 33 сполуки з яких у більшій кількості накопичувалися монотерпеноїди, сесквітерпеноїди та ароматичні сполуки. Домінуючими компонентами були азарон, β-каріофілен, шиобунон та аромадендрен.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/14415
ISSN: 2227-7404
Располагается в коллекциях:Наукові публікації кафедри ботанiки

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
шупік 2015.1-2-5.pdf491,73 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.