Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1747
Название: Актуальні питання створення нових лікарських засобів
Ключевые слова: конференції
Дата публикации: 2009
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Актуальні питання створення нових лікарських засобів : тези доп. всеукр. наук. - практ. конф. студентів та молодих вчених, 23-24 квіт. 2009 р. / ред. кол. В. П. Черних , С. М. Коваленко, Н. А. Цубанова. – Х. : Вид-во НФаУ, 2009. – 484 с.
Краткий осмотр (реферат): Збірник містить матеріали науково - практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Матеріали згруповано за провідними напрямками науково-дослідної та навчальної роботи Національного фармацевтичного університету. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти сучасної технології створення, виробництва та стандартизації ліків, питання маркетингу та організації фармацевтичної справи, аналіз діючих речовин у лікарських препаратах та біологічно активних добавках зі спрямованою фармакологічною активністю, інформаційні технології у фармації та медицині, фармацевтичне право та питання судової фармації, філологія та суспільствознавство Для широкого кола наукових і практичних працівників фармації та медицини.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1747
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій 2000 - 2018

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
актуальні питання.pdf3,63 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.