Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1747
Назва: Актуальні питання створення нових лікарських засобів
Теми: конференції
Дата публікації: 2009
Видавництво: НФаУ
Бібліографічний опис: Актуальні питання створення нових лікарських засобів : тези доп. всеукр. наук. - практ. конф. студентів та молодих вчених, 23-24 квіт. 2009 р. / ред. кол. В. П. Черних , С. М. Коваленко, Н. А. Цубанова. – Х. : Вид-во НФаУ, 2009. – 484 с.
Короткий огляд (реферат): Збірник містить матеріали науково - практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Матеріали згруповано за провідними напрямками науково-дослідної та навчальної роботи Національного фармацевтичного університету. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти сучасної технології створення, виробництва та стандартизації ліків, питання маркетингу та організації фармацевтичної справи, аналіз діючих речовин у лікарських препаратах та біологічно активних добавках зі спрямованою фармакологічною активністю, інформаційні технології у фармації та медицині, фармацевтичне право та питання судової фармації, філологія та суспільствознавство Для широкого кола наукових і практичних працівників фармації та медицини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/1747
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій 2000 - 2018

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
актуальні питання.pdf3,63 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.