Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/34901
Назва: Цифровий сервіс Wordwall як інструмент інтерактивного навчання у вищій школі
Автори: Тимощук, Г. В.
Теми: вища школо;сервіс Wordwall
Дата публікації: 2025
Видавництво: НФаУ
Бібліографічний опис: Тимощук, Г. В. Цифровий сервіс Wordwall як інструмент інтерактивного навчання у вищій школі / Г. В.Тимощук //Застосування інноваційних технологій та методів навчання при викладанні фундаментальних та суспільно-гуманітарних освітніх компонент у закладах вищої освіти : матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., м. Харків, 20 берез. 2025 р. – Харків : НФаУ, 2025. – С. 108-110.
Короткий огляд (реферат): На сучасному етапі розвитку вищої освіти в Україні актуальною є проблема побудови ефективної системи професійної підготовки майбутніх спеціалістів, яка б ураховувала потреби цифрового суспільства та особливості сприйняття сучасної молоді, а отже – забезпечувала її подальшу конкурентоспроможність на ринку праці. Зважаючи на це, питання пошуку інноваційних технологій та цифрових інструментів з акцентом на підвищення рівня пізнавального інтересу та активізацію діяльності здобувачів є дійсно актуальним. Значний потенціал у зазначеному контексті властивий сервісу Wordwall – універсальному, легкому у користуванні освітньому ресурсі. З його допомогою можна організувати диференційоване та індивідуальне навчання, створюючи різні типи вправ з урахуванням особливостей кожного здобувача, тим самим підвищуючи його мотивацію як рушійного фактору формування професійної культури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/34901
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації кафедри педагогiки та психологiї IПКСФ
Тези доповідей співробітників НФаУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
20-03 Матеріали (3).pdf527,03 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.