Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/3913
Название: Управління потенціалом підприємства. Методичні рекомендації до практичних занять для студентів напряму підготовки 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання
Авторы: Чухно, І. А.
Латинін, М. А.
Ключевые слова: потенціал підприємства;управління потенціалом підприємства
Дата публикации: 2012
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Чухно, І. А. Управління потенціалом підприємства : метод. рек. до практ. занять для студентів спец. 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання / І. А. Чухно, М. А. Латинін. – Х. : Вид-во НФаУ, 2011.– 110 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять перелік тем дисципліни з рекомендаціями щодо їх вивчення, тестові завдання для контролю знань, задачі для вирішення, перелік тем індивідуальних творчих робіт та питань до підсумкового контролю знань. Призначено для аудиторної та позааудиторної роботи з дисципліни «Управління потенціалом підприємства» для студентів напряму підготовки 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної і заочної форми навчання.
Описание: Методичні рекомендації до практичних занять для студентів напряму підготовки 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання покликані допомогти студентові оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками з управління потенціалом підприємства, зокрема щодо розуміння сутності і необхідності управління потенціалом підприємства в цілому і окремими його складовими, основних засад та методів формування, оптимізації та розвитку потенціалу підприємства, його оцінки за різними підходами, інформаційного забезпечення процесу управління потенціалом підприємства, пошуку напрямів збільшення потенціалу підприємства. Методичні рекомендації включають перелік тем з дисципліни з питаннями, що підлягають вивченню, теми рефератів, тестові завдання для контролю знань, практичні завдання та умови розрахунку наскрізної задачі, тематику індивідуальних творчих робіт з дисципліни, перелік питань до підсумкового модульного контролю та список рекомендованої літератури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/3913
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
УПП МРп.з..doc1,77 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.