Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5869
Название: Менеджмент підприємства (за видами економічної діяльності). Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної аудиторної і позааудиторної роботи
Авторы: Зоідзе, Д. Р.
Zoidze, D. R.
Ключевые слова: менеджмент;управління;персонал;операційна система
Дата публикации: 2014
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Зоідзе, Д.Р. Менеджмент підприємства (за видами економічної діяльності) : метод. рек. до практ. занять та самост. аудит. і позааудит. роботи для студ. напр. «Менеджмент» (осв.-кв. рівень – бакалавр) денної та заоч. форми навчання / Д. Р. Зоідзе. – Х. : Вид-во НФаУ, 2014. – 65 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять тематику і плани практичних занять, питання для самостійної підготовки, завдання для перевірки знань, тести, задачі і список рекомендованої літератури. Призначено для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр).
Описание: Мета дисципліни «Менеджмент підприємства (за видами економічної діяльності) – формування у студентів знань і умінь, необхідних для визначення і удосконалення управлінської діяльності підприємств залежно від сфери діяльності. Завданнями дисципліни є: визначення мети функціонування сучасного підприємства; визначення сфери діяльності і видів підприємств; вибір і раціональне використовування методів управління на виробничих та невиробничих підприємствах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5869
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Менеджмент підприємства_МР_Зоідзе.doc414 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.