Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5935
Название: Трудове право: методичні рекомендації для практичних занять
Авторы: Васильєв, С. В.
Карамишев, Д. В.
Чухно, І. А.
Ключевые слова: трудові відносини;колективний договір;трудовий договір;робочий час;трудова дисципліна;охорона праці
Дата публикации: 2014
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Карамишев, Д.В. Трудове право : метод. рек. для практ. занять для студентів напряму підготовки 6.030601«Менеджмент» всіх форм навчання / Д. В. Карамишев, С. В. Васильєв, І. А. Чухно. – Х. : НФаУ, 2012. – 27 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять загальні вказівки, завдання для підготовки студентів до практичних занять, тестові завдання з навчальної дисципліни «Трудове право» та список рекомендованої літератури.
Описание: Навчальна дисципліна “Трудове право” відноситься до нормативних дисциплін з напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент». Предметом навчальної дисципліни є коло суспільних відносин які пов’язані з трудовою діяльністю людей. Мета дисципліни: • дати студентам знання з трудового права України з урахуванням особливостей правового регулювання трудових відносин у сучасних умовах; • сприяти набуттю здатності на практиці застосувати здобуті знання з трудового права; • сприяти формуванню правничого світогляду, правосвідомості та правової культури, виробленню правничого мислення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5935
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
МР ПЗ Трудовое право.doc170,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.