Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5985
Название: Управління змінами: методичні рекомендації до самостійної роботи студентів
Авторы: Карамишев, Д. В.
Могилко, В. О.
Кононов, І. О.
Ключевые слова: зміни;опір змінам;організаційні зміни
Дата публикации: 2012
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Карамишев, Д. В. Управління змінами : метод. рек. до самостійної роботи студентів спец. 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання / Д.В. Карамишев, В. О. Могилко, І. О. Кононов. – Х. : НФаУ, 2012. – 14 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять питання та практичні завдання для самостійного опрацювання за темами навчальної дисципліни «Управління змінами». Призначено для самостійної підготовки з дисциплін «Управління змінами» для студентів спеціальності 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» денної та заочної форми навчання.
Описание: Предметом дисципліни «Управління змінами» є теорія, методологія та практика управління міжнародним бізнесом на мікро- та макроекономічному рівнях. Метою дисципліни «Управління змінами» є оволодіння практичними знаннями та набуття практичних навичок із організації процесу управління змінами. Головням завданням дисципліни «Управління змінами» є формування у майбутніх фахівців компетентності щодо: • сутністі змін та природи їх виникнення; • світогляду і знання із технології та методу управління змінами в організаціях; • визначенння особливості функціювання організацій в умовах безперервних змін.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5985
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
UprZm_SamrRob.docx34,64 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.