Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5986
Название: Методичні рекомендації до організації та проходження переддипломної практики
Авторы: Карамишев, Д. В.
Васильєв, С. В.
Чухно, І. А.
Ключевые слова: практика;підприємство
Дата публикации: 2012
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Карамишев, Д. В. Методичні рекомендації до організації та проходження переддипломної практики для студентів денної форми навчання спеціальності 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» / Д. В.Карамишев, С. В. Васильєв, І. А. Чухно. – Х. : Вид-во НФаУ, 2012. – 38 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять вимоги до порядку проходження переддипломної практики, виконання індивідуальних завдань і складання звіту з практики.
Описание: Переддипломна практика є логічним завершенням усіх видів практики. Це підсумковий етап підготовки студента до виконання дипломного проекту (роботи) та подальшої самостійної діяльності з фаху. Мета переддипломної практики - підготовка студентами інди¬відуального завдання з усебічного вивчення конкретної проблеми управління організацією, збір практичних та статистичних матеріалів для виконання дипломного проекту (роботи). Завдання переддипломної практики. Практична підготовка студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» орієнтована на виконання загальних функцій управління та формування передбачених варіативними частинами освітньо-кваліфікаційних характеристик умінь, практичне використання знань, засвоєних відповідно до освітньо-професійної програми, на визначених первинних посадах.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5986
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод Переддиплом практ.docx40,43 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.