Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9761
Название: Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики
Другие названия: Management and marketing in the modern economy, science, education and practice
Дата публикации: 2016
Библиографическое описание: Менеджмент та маркетинг у складі сучасної економіки, науки, освіти, практики: зб. наук. ст. ІV Міжнар. наук.-практ. Internet-конф., м. Харків, 24-25 берез. 2016 р. / ред. кол. : В. В. Малий, М. М. Слободянюк, А. Б. Ольховська та ін. – Харків : НФаУ, 2016. – 659 с.
Краткий осмотр (реферат): Збірник містить наукові статті ІV Міжнародної науково-практичної Internet-конференції науковців та практиків, що здійснюють діяльність в сфері менеджменту й маркетингу та в галузі фармації з різних країн світу. Розглянуто сучасні досягнення та використання менеджменту й маркетингу у сучасній економіці; форм та методів викладання дисциплін організаційно-економічного й управлінського спрямування на основі теорії менеджменту та маркетингy, практичні аспекти управління виробництвом, контролем якості, реалізацією та споживанням лікарських засобів, підвищення якості фармацевтичної допомоги, управління раціональним використанням лікарських засобів та відповідальним самолікуванням. Для широкого кола наукових, науково-педагогічних і практичних працівників, що займаються питаннями менеджменту й маркетингу та лікознавством.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/9761
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій 2000 - 2018
Матеріали конференцій кафедри ФММ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
фмм 24-25.03.16-4 Міжнар. конф.НФаУ И .pdf6,32 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.