Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/21987
Title: Features of standardization and registration of dietary supplements compared to drugs
Authors: Bevz, O. V.
Kryvanych, O. V.
Fedosov, A. I.
Sych, I. A.
Perekhoda, L. O.
Бевз, О. В.
Криванич, О. В.
Федосов, А. І.
Федосов, А. И.
Сич, І. А.
Сыч, И. А.
Перехода, Л. О.
Перехода, Л. А.
Криванич, А. В.
Keywords: стандартизація;реєстрація;якість;готові лікарські засоби;дієтичні добавки;законодавство України
Issue Date: 2019
Bibliographic description (Ukraine): Features of standardization and registration of dietary supplements compared to drugs / O. V. Bevz, O. V. Kryvanych, A. I. Fedosov, I. A. Sych, L. O. Perekhoda // ScienceRise: Pharmaceutical Science. - 2019. - № 6 (22). - Р. 4-10.
Abstract: Здійснення виробництва, стандартизації та обігу готових лікарських засобів та дієтичних добавок відбувається відповідно до чинного законодавства України, міжнародних стандартів (ISO, ICH, GxP) і вимог Державної Фармакопеї України. Відповідно до цих документів, вимоги до якості лікарських препаратів та дієтичних добавок вирізняються, проте на відміну від десятирічної давнини, на сьогоднішній день можна спостерігати посилення регулювання та контролю зі сторони держави та правоохоронних органів щодо усунення випадків фальсифікації та обігу незареєстрованних засобів. Чинне законодавство України, що регулює виробництво, якість та обіг готових лікарських засобів гармонізоване з ЄС, висуває вимоги для забезпечення населення якісними імпортними / вітчизняними лікарськими препаратами. Щодо дієтичних добавок, то розпочалась процедура гармонізації законодавства України з ЄС, що в майбутньому має призвести до покращення якості цих засобів та підвищенню контролю зі сторони держави.
Description: Узагальнені вимоги до особливостей стандартизації та реєстрації дієтичних добавок на території України, яку необхідно дотримуватись при виготовленні, проведенні контролю якості, реєстрації та реалізації дієтичних добавок.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/21987
Appears in Collections:Наукові публікації кафедри медичної хiмiї

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
188726-423848-2-PB.pdf590,58 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.