Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/27626
Title: Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії
Authors: б/а
Issue Date: 2021
Bibliographic description (Ukraine): Актуальні питання експериментальної та клінічної біохімії : матеріали наук.-практ. on-line конф. з міжнар. участю, м. Харків, 1 жовт. 2021 р. – Харків : НФаУ, 2021. – 314 с.
Abstract: Дане видання представлене збірником матеріалів науково-практичної конференції, в якому наведені сучасні та актуальні питання розвитку експериментальної та клінічної біохімії. Метою заходу стало презентування результатів експериментальних досліджень науковців, які спрямовані до поглибленого вивчення клітинних та молекулярних механізмів розвитку поширених патологічних станів та їх фармакокорекцію. Автори у своїх роботах приділили увагу щодо вивчення біохімічних механізмів дії біологічно активних сполук та лікарських засобів, тим самим висвітлюючи актуальні питання медичної та фармацевтичної біохімії. Науковий захід популяризує сучасні експериментальні дослідження, які розкривають біохімічні процеси у функціонуванні організму людини та у розкритті патогенетичних аспектів діагностики, лікування і профілактики захворювань. Видання розраховане для широкого кола науковців та практичних фахівців у галузі знань «Охорона здоров’я», а також для усіх охочих, які зацікавлені у розвитку експериментальних наукових проєктів.
URI: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/27626
Appears in Collections:Матеріали конференцій 2000 - 2022Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.