Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5868
Название: Стратегічний менеджмент. Методичні рекомендації до практичних занять
Авторы: Мороз, С. Г.
Moroz, S. G.
Ключевые слова: стратегія;конкуренція;матриця;конкурентоспроможність
Дата публикации: 2014
Издательство: НФаУ
Библиографическое описание: Мороз, С. Г. Стратегічний менеджмент: метод. рек. до практ. занять для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» денної та заочної форм навч. / С. Г. Мороз. – Х. : НФаУ, 2014. – 53 с.
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять перелік тем дисципліни з рекомендаціями щодо їх вивчення, тестові завдання для контролю знань, задачі для вирішення, та питання до підсумкового контролю знань. Призначено для аудиторної та позааудиторної роботи з дисципліни «Стратегічний менеджмент» для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» денної і заочної форми навчання.
Описание: Методичні рекомендації до практичних занять для студентів напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент» денної та заочної форми навчання покликані допомогти студентові оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками зі стратегічного менеджменту суб'єктів господарювання, зокрема щодо розуміння сутності і необхідності розробки стратегії підприємства, оцінки зовнішнього та внутрішнього середовища, в якому діє організація, розробки основних напрямків, методів та інструментів досягнення поставлених цілей в наявних можливостях і в ситуаціях, що складаються. Методичні рекомендації включають перелік тем з дисципліни з питаннями, що підлягають вивченню, теми рефератів, практичні завдання, тестові завдання для контролю знань, перелік питань до підсумкового модульного контролю та список рекомендованої літератури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nuph.edu.ua/handle/123456789/5868
Располагается в коллекциях:Навчальні видання кафедри менеджменту і адміністрування
Наукові публікації кафедри організації та економіки фармації

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Метод._вказ._до_практ._зан._Стратегічний_менеджмент.pdf809,23 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.