15.00.01.Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація : [96] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 96
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Теоретичні і науково-практичні основи визначення компетенцій в управлінні персоналом фармацевтичних закладівГалій, Л. В.; Галий, Л. В.; Galiy, L. V.
2016Розробка складу та технології комбінованого гелю для фармакотерапії ускладнень при гіпоестрогенних станах у гінекологіїБавикіна, М. Л.; Бавыкина, М. Л.; Bavykina, М. L.
2016Розробка складу та технології крему з ліпофільним екстрактом насіння моркви дикої для лікування опікових ранГорлачова, В. І.; Горлачёва, В. И.; Horlachova, V. I.
2016Розробка складу та технології твердої лікарської форми з сухим екстрактом шишок хмелюАль-Товайті Мурад Алі Хасан; Аль-Товайти Мурад Али Хасан; Al-Towayti Murad Ali Hasan
2016Науково практичне обґрунтування підходів до вдосконалення системи фармацевтичного забаезпечення населення СудануОсама Абузаїд Мохамед Нур Ахмед; Осама Абуза Мохамед Нур Ахмед; Osama Abuzayid Mohamed Nur Ahmed
2016Науково-практичні підходи до управління товарними запасами фармацевтичних компаній в умовах менеджменту якостіНовицька, Ю. Є.; Новицкая, Ю. Е.; Novitskaya, Yu. Ye.
2016Теоретичне обґрунтування та розробка ліпосомальних лікарських препаратів у формі ін’єкційного розчину та спрею на основі нанобіотехнологіїБорщевський, Г. І.; Борщевский, Г. И.; Borshevskiy, G. I.
2015Експериментальне обґрунтування доцільності корекції токсичних ефектів протипухлинних препаратів похідними глюкозаміну та їх комбінацією з кверцетиномВєтрова, К. В.; Ветрова, Е. В.; Vetrova, K. V.
2016Науково-методичні підходи до управління даними при клінічних дослідженнях лікарських засобівРатушна, К. Л.; Ратушная, К. Л.; Ratushna, K. L.
2016Обґрунтування методичних підходів до удосконалення надання фармацевтичної допомоги геріатричним хворим на глаукомуПастухова, О. А.; Пастухова, А. А.; Pastukhova, O. A.
2016Розробка складу та технології гелю для лікування ран у другій фазі ранового процесуКран, О. С.; Кран, А. С.; Кran, А. S.
2016Розробка складу та технології супозиторіїв з екстрактом маклюри помаранчевоїКоротков, А. В.; Коротков, А. В.; Korotkov, A. V.
2016Розробка складу та технології мазі з ефірною олією гісопу для лікування застудних захворюваньГулмуродов, І. С.; Гулмуродов, И. С.; Gulmurodov, I. S.
2016Розробка складу мазі з екстрактом солодки для лікування ранового процесу та інфекційно-алергічних захворювань шкіриХалавка, М. В.; Халавка, М. В.; Khalavka, M. V.
2016Розробка складу та технології препарату місцевої дії для лікування верхніх дихальних шляхівПуль-Лузан, В. В.; Пуль-Лузан, В. В.; Pul-Luzan, V. V.
2016Соціально-економічні підходи до оптимізації фармацевтичного забезпечення хворих на виразкову хворобуХодаківська, В. П.; Ходаковская, В. П.; Khodakovska, V. P.
2016Теоретичне та експериментальне обґрунтування складу і розробка технології лікарських апіпрепаратів для застосування у спортивній медициніШпичак, О. С.; Шпичак, О. С.; Shpychak, O. S.
2016Методологія формування систем управління якістю на підприємствах з виробництва лікарських засобівЛебединець, В. О.; Лебединец, В. А.; Lebedynets, V. O.
2016Організаційно-економічне обґрунтування підходів до вдосконалення фармацевтичної допомоги хворим на гострі лейкози за умов медичного страхуванняЦурікова, О. В.; Цурикова, О. В.; Tsurikova, О. V.
2016Розробка складу та технології дитячого піномийного засобуЖук, О. В.; Жук, О. В.; Zhuk, E. V.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 96