15.00.01.Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація : [148] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 148
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Обґрунтування сучасних підходів до впровадження ефективних моделей соціального партнерства у трудові відносини у вітчизняній системі фармацевтичного забезпечення населенняТарасенко, Д. Ю.; Тарасенко, Д. Ю.; Tarasenko, D. Yu.
2021Науково-прикладні засади до впровадження інноваційних освітніх технологій у підготовці фахівців-фармацевтівГоряча, Л. О.; Горячая, Л. А.; Horiacha, L. O.
2021Теоретичне обґрунтування та розробка комбінованих лікарських препаратів для лікування мастопатії на основі лікарської рослинної сировиниЗуйкіна, С. С.; Зуйкина, С. С.; Zuikina, S. S.
2021Удосконалення логістики зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних виробників фармацевтичної продукціїЗахарко, Н. В.; Захарко, Н. В.; Zakharko, N. V.
2021Наукове та експериментальне обґрунтування створення лікарських засобів на основі рослинної сировини та екстракту шоломниці байкальськоїСліпченко, Г. Д.; Слипченко, Г. Д.; Slipchenko, H. D.
2021Розробка складу та технології твердих лікарських форм у вигляді таблеток з важкорозчинних субстанцій рилузол та німодипінЩиковський, О. Е.; Щиковский, А. Э.; Shchykovskyi, O. E.
2021Теоретичне та наукове обґрунтування фармацевтичної розробки комбінованих лікарських препаратів для комплексного лікування гельмінтозів системи травленняСемченко, К. В.; Семченко, Е. В.; Semchenko, K. V.
2021Теоретичне та експериментальне обґрунтування використання сучасних поверхнево-активних речовин в технології лікувально-косметичних засобівПетровська, Л. С.; Петровская, Л. С.; Petrovska, L. S.
2021Розробка складу та технології комбінованого лікарського препарату для лікування гострих кишкових інфекційФарес, Рамі; Фарес, Рами; Fares, Rami
2021Теоретичні та практичні підходи до управління сис-темою соціальної відповідальності у фармаціїБратішко, Ю. С.; Братишко, Ю. С.; Bratishko, Yu. S.
2021Теоретико-прикладне обґрунтування соціально-економічної системи ціноутворення на лікарські засоби на засадах оцінки технологій охорони здоровʼяНазаркіна, В. М.; Назаркина, В. М.; Nazarkina, V. M.
2021Теоретичне та експериментальне обгрунтування технології рідких та м’яких лікарських форм в умовах аптекМельник, Г. М.; Мельник, Г. Н.; Melnik, G. N.
2021Розробка складу та технології рослинного сиропу для лікування застудних захворюваньБондаренко, А. С.; Бондаренко, А. С.; Bondarenko, A. S.
2021Науково-методичні підходи до удосконалення системи цін та тарифів на лікарські засоби в УкраїніЦарьова, К. О.; Царева, Е. А.; Tsarova, K. O.
2021Розробка складу та технології піномийного засобу протигрибкової діїЗаїка, С. В.; Zaika, S. V.; Заика, С. В.
2021Науково-практичні підходи до удосконалення організації практичної підготовки магістрів фармаціїБарковська, О. Я.; Барковская, О. Я.; Barkovska, O. Ya.
2016Науково-методичне обгрунтування підходів до удосконалення системи забезпечення населення медичними імунобіологічними препаратами для планової вакцинопрофілактики дітейКононенко, О. В.; Kononenko, O. V.
2017Розробка складу та біотехнології отримання комплексного пробіотичного препаратуХижняк, О. С.; Khzhnyak, O. S.
2016Теоретичне обгрунтування та розробка дитячих лікарських препаратів з екстрактами солодкового кореняРухмакова, О. А.; Rukhmakova, O. A.
2020Теоретичне та експериментальне обґрунтування створення твердих дисперсій при розробці комплексних препаратів для лікування цукрового діабету ІІ типуКовалевська, І. В.; Kovalevska, I. V.; Ковалевская, И. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 148